Pages Navigation Menu

Вкусные и полезные рецепты от мамы

Роль літератури у формуванні світогляду дитини

Роль літератури у формуванні світогляду дитини

Книги для дітей в значній мірі є джерелом знань для формування поглядів на світ. До моменту закінчення формування особистості будь-яка інформація, яка надходить дитині з зовнішніх джерел, сприймається як однозначно вірна та використовується як база для встановлення взаємозв’язку з навколишнім світом.

Тому дуже важливим буде зміст дитячої літератури, яку читають дитині з того віку, коли її починають цікавити книжки, пише сайт osnovypublishing.com

При виборі книжки необхідно звертати увагу як на зміст книги, так і на її художнє оформлення. Під час розгляду книги дитина на підставі ілюстрацій може формувати в своїй уяві історію, яка значно відрізняється від наведеної в книзі. Негативні емоції, які відчуває дитина слухаючи книжку, мають неабиякий вплив на подальше формування психіки маленької людини. Тому слід ретельно підходити до вибору дитячої літератури як за змістом, так і за художнім оформленням.       

Правильно підібрані книги стимулюватимуть розвиток у дитини логічного мислення та правильного сприйняття світу, забезпечать формування правильних рис характеру.  

Таким чином, роль дитячої літератури у формуванні психіки дитини є надзвичайно важливою. Правильний вибір книг дозволить суттєво вплинути на належне формування світогляду людини.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *